SİYONİST KAFALILARA KARŞU GÜN BİRLİK GÜNÜ

Ey Müslümanlar daha ne zaman uyacaksınız? Evlerinize bombalar atıldığı zaman mı? Şehirleriniz yıkıldığı zaman mı? Hanenize girildiği zaman mı? Ellerinize kelepçe vurulup kurşuna dizildiğinizde mi?Ne zaman..
Afganistan’da olanlar başkasının yurdunda mı? Suriye’de girilen evler kimin evi? Bedenleri parçalanan yavrular kimin evladı?
Ne zaman kendimize geleceğiz? Bu, sen-ben kavgası da neden? Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Malezya’ya gitmiş. Ne güzel.. Malezya’da “Müslümanlar beraber hareket etmeli” demiş. Ne hoş.. Peki kendisinin başında olduğu parti, Türkiye’de kimlerle beraber hareket ediyor? Doğu Perinçek’le.. PKK gibi, FETÖ gibi, Türkiye’nin bakanlarını engelleyen Hollanda gibi, Almanya gibi, Belçika gibi, İsrail gibi refleks gösteriyor. Bu ne perhiz, bu ne turşu..!
Haçlı-Siyonist koalisyonu hep beraber hareket ediyor. Topu birden üzerimize geliyor. Elbette bunlar bizi korkutmamalı. Bu toplu saldırılara topluca karşılık vermeliyiz.
Bu millet, bu ümmet, FETÖ’yü PKK’yı, DHKP-C’yi çözdü ve anladı artık. Onlarla anladıkları dilden konuşuluyor. Sonları geldi.
AK Parti ve MHP, bu olanların, parti meselesi olmadığını anladı. İki parti tek cephe oldu.
Ey vatanını, milletini, dinini, kitabını, bayrağını sevenler.. Gün birlik günüdür. ABD’si, Avrupa’sı Hristiyanı, Yahudisi, Mecusi’si hep birlikte saldırıyorlar. Bu saldırılar bize, tümMüslümanlara..
Bugün uyanmayacaksak ne zaman uyanacağız.. Bugün birlik olmazsak ne zaman olacağız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir